Život nejsou jen mokřady. Potěšte raději drahou polovičku zásnubním prstenem

Každého to jednou v životě čeká. Celý život hledáme někdy i nevědomky svůj ideální protějšek, až na něj nakonec často narazíme.Léta ubíhají a vy si jste jisti každým rokem více a více, že právě ona bude tou pravou. Možná Vás také začíná uhánět a každý romantický film či zmínka o svatbě znamenají větší či menší náznaky, že už je čas.

Nuže a pokud nastane, je třeba vybrat onen krásný šperk. Šperk v podobě zásnubního prstenu.

Zásnubní prsten je třeba vybírat pečlivě a je nutné znát velikost prstíku. Naštěstí ji nemusíte znát na mm přesně. Vždy klidně počítejte s 2mm rezervou.

Jaký materiál zvolit? Pokud se Vám nechce utrácet horentní suma za briliantový zlatý prsten a chcete pořídit zásnubní prsten levně, určitě doporučuji uvažovat nad těmito alternativami.

Zásnubní prsten stříbro – stříbro je prostě krásné. Je mladistvé, energické, prostě ideální pro mladé lidi. Jedná se o vůbec nejhezčí kov. Přitom je relativně levný.

Zásnubní prsten chirurgická ocel – tento materiál se těší větší a větší oblibě. Jeho největší výhodou je, že nečerná a neztrácí lesk, který je mimochodem opravdu vysoký. Nemusíte jej sundávat před koupáním (jen pozor na kamínky, voda lepidlu neprospívá) a snese i každodenní běžnou práci s grácií.

Navíc pokud je drahá polovička alergická na cenné kovy, je to nejlepší alternativa pro oba. Pro Vás zejména proto, že jsou tyto zásnubní prstýnky levné.

A pokud by jste zrovna o ně neměli zájem, naleznete zde i zlatý piercing do nosu.