Kde máte vedený svůj blog?

Ahoj, delší dobu si říkám jaké systémy jsou asi pro blogy nejoblíbenější? Předpokládám ,že wordpress, ale používáte i třeba nějaké free systém na blogovém serveru? Používá se ještě blog.cz?

Našel jsem jeden docela designově pěkný blog, na téma šperky. Moc se mi líbí systém těch sloupců. Těžko říct, jak to bude vypadat, až tam bude článů více. Pokud jich ovšem bude více. Víme, že blogování není snadné a člověka to musí opravdu bavit, aby měl nějakou návštěvnost.

Co používáte vy za systém?

Konference Mokřady a klimatická změna

Ve dnech 2. – 5. února 2011 se uskuteční výše zmíněná konference, která si dává za cíl zhodnotit veškeré zkušenosti účastníků, které byly získánay při ochraně mokřadních systému nejen České republiky ale i Slovenska. Vše se koná v rámci 40. výročí sjednání Úmluvy o mokřadech. Tato akce má mezinárodní dosah, kde se bude řešit 10 hlavních tématických okruhů, které budou řešeny formou diskuze.

Zároveň se budou zabývat tí, zda-li jsou změny mokřadů v krajině nevratné či jak moc ovlivňuje ničení mokřadů retenční schopnost krajiny. Témat na probírání bude opravdu mnoho. Toto setkání je pod taktovkou Českého ramsarského výboru, který je poradním orgánem Ministerstva životního prostřední.

Samozřejmě vše za podpory dotačního systému ČR.

Dětské hodinky

Možná se stalo, že mnoho z Vás hledalo pro dítě dětské hodinky. Avšak jak by měly vypada a co splňovat?

Já si třeba při náhodném hledání zadal dětské hodinky. Vyhledávače mi našly mnoho hodinek, ale do dětských to mělo opravdu hodně daleko. Možná je dnes moderní, aby děti nosily hodinky za tisíce, nebo hodinky, které ani trochu jako dětské nevypadají.

Dětské hodinky by měly mít primárně dětské motivy. Žádný kov a číslicemi, ale mickymouse, „spangebob“ aj.

Pro ty nejmenší jsou vhodné digitální, které jsou do začátku ideální. Vaše menší ratolest jednoduchost ocení. Pokud učíte dítě hodiny, přijdou na řadu klasické ručičkové. Neměly by přesto ztratit na jednoduchosti a příjemných motivech.

Ideální dětské hodinky mají však ještě jednu důležitou vlastnost. Musí být levné. Je více než pravděpodobné, že Vaše ratolest hodinky někde zapomene nebo rozbije. Nízká cena tolik nezamrzí Vaši peněženku.